Çocuklarımızı karateyle tanıştıralım

Çocuklarımızı karateyle tanıştıralım

Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Alaadin Clup Diploma töreninde genç karatecilere diplomalarını verdi.

İsmail Baki Tuncer çocukluğumdan beri karateye özel bir ilgi duydum. Tüm spor branşlarını takip etmeye çalışıyorum. Karateyi gerçek anlamda tam bir rahatlama sporu olarak görüyorum..Diğer dövüş sporlarını da yakından takip ediyorum. Fakat karateye olan ilgim çok fazla, buradan ailelere seslenmek istiyorum mutlaka çocuklarınıza bir spor branşını yaptırın. Genç bir nüfusa sahibiz, pırıl pırıl gençliğimiz var. Lütfen çocuklarımızı sporla tanıştıralım. Karate diğer sporlara göre daha aksiyonlu gibi görünse de çok zarif bir spor branşıdır. Ben buradan yerel yönetimlere de seslenmek istiyorum, lütfen mahallerinizde bulunan spor kulüplerimize futbol, basketbol dışındaki spor branşlarına da ilgi gösterin. Özellikle çocuklarımıza sporun kardeşlik, barış, dostluk olduğunu hissettirelim.. İsmail Baki Tuncer, sözlerinin sonunda bu diploma töreninizde aranızda olmaktan büyük bir keyif aldığımı belirtmek isterim. Genç kardeşlerime ve Alaaddin hocamıza ve diğer hocalarıma bana gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Kaynak: spormeydani.org/cocuklarimizi-karateyle-tanistiralim/

Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Diploma Töreni için kulübümüze geldi. 25 Haziran 2018 Pazartesi.
Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Alaadin Clup Diploma töreninde genç karatecilere diplomalarını verdi.
10 Kasım 2017 Cuma günü düzenlenecek olan Alaaddin Club Diploma töreninde, dünya starı, şarkıcı Otilia özel konuğumuz olacaktır.
WSKF Dünya Karate Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonlar Şampiyonu Alaaddin Şahintekin, Survivor All Star finali ile ilgili tahminlerde bulundu.
27 MART CUMA GÜNÜ DİPLOMA TÖRENİMİZE DÜNYA ŞAMPİYONU Yıldız Aras & KARATE FEDERASYONU BAŞKANI Esat Delihasan DAVETLİDİR.

Cüneyt Arkın Hayranlığından Şampiyonluğa

Alaaddin Club'ta İmza Günü

Alaaddin Club'ta Muay Thai Dersleri

Alaaddin Şahintekin +84 Kg.'da 2. Oldu