ALAADDİN ŞAHİNTEKİN DEN SURVIVOR TAHMİNLERİ

ALAADDİN ŞAHİNTEKİN'DEN SURVIVOR TAHMİNLERİ

Survivor'ın eski adaylarından da olan WSKF Dünya Karate Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonlar Şampiyonu Alaaddin Şahintekin yaptığı açıklamada, Survivor All Star'da Turabi ile Hasan Yalnızoğlu arasında büyük bir çekişme yaşanacağını, bu mücadeleden Turabi'nin şampiyon olarak ayrılacağını belirtti.

Her iki yarışmacıyla da yakın dostluk içinde olduğuna söyleyen Şahintekin, "Survivor All Star'da şampiyonluğa aday olabilecek başka bir isim bulunmuyor. Turabi ve Hasan'ın olduğu bu programda yer almayı çok isterdim. Her ikisi de gerek karakter, gerek performans olarak güçlü isimler. Yarışmayla ilgi son olarak şunları söylemek istiyorum; Nihat Doğan kadro dışı kalmasaydı ve ben de o adada olabilseydim, ilk iş kendisine etek dersi verirdim".


Kaynaklar: İhlas Haber Ajansı / Bugün / Sondakika.com / Medyaege

Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Diploma Töreni için kulübümüze geldi. 25 Haziran 2018 Pazartesi.
Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Alaadin Clup Diploma töreninde genç karatecilere diplomalarını verdi.
10 Kasım 2017 Cuma günü düzenlenecek olan Alaaddin Club Diploma töreninde, dünya starı, şarkıcı Otilia özel konuğumuz olacaktır.
WSKF Dünya Karate Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonlar Şampiyonu Alaaddin Şahintekin, Survivor All Star finali ile ilgili tahminlerde bulundu.
27 MART CUMA GÜNÜ DİPLOMA TÖRENİMİZE DÜNYA ŞAMPİYONU Yıldız Aras & KARATE FEDERASYONU BAŞKANI Esat Delihasan DAVETLİDİR.

Cüneyt Arkın Hayranlığından Şampiyonluğa

Alaaddin Club'ta İmza Günü

Alaaddin Club'ta Muay Thai Dersleri

Alaaddin Şahintekin +84 Kg.'da 2. Oldu