Alaaddin Club Diploma Töreninde Otilia Özel Konuk

Romanyalı ünlü şarkıcı Otilia, Dünya şampiyonu Türk Karateci Alaaddin Şahintekin gösteri maçı yaptı. Alaaddin Şahintekin’e ait karate sporunda bir üst kemere terfi eden karatekaların (Karateci) diploma törenine katılacak olan ünlü şarkıcı, karate kıyafetini giyerek, Şahintekin’le karate gösterisi yaptı. 10 Kasım 2017 Cuma akşam saat 19.00’da gerçekleşn törende Otilia, karatekalara yeni diplomalarını da takdim etti. 

Daha sonra öğrenciler tarafından yapılan sürpriz gösterilerin ardından bu kez Romanyalı ünlü şarkıcı Otilia ile Dünya şampiyonu Şahintekin tatamiye çıktı ve gösteri maçı yaptılar. Daha önce diploma törenlerini Devrim Evin (Fetih 1453 oyuncu), İlker Çevik (Lastik Adam), Esat Delihasan (Karate Federasyon Başkanı), Hasan Yalnızoğlu (Dansçı), Turabi Çamkıran (Survivor All Star Şampiyonu), Bilgehan Demir (Tv8 spiker) gibi ünlü isimleri diploma töreninde karatecileriyle buluşturan Şahintekin, amacının çocukların gelişim süreçlerinde hem fiziksel hemde mental olarak ciddi faydaları olan karate sporunu, özellikle çocuklara sevdirmek ve bu sporun güzelliklerini insanlara anlatmak olarak açıkladı.

Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Diploma Töreni için kulübümüze geldi. 25 Haziran 2018 Pazartesi.
Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Alaadin Clup Diploma töreninde genç karatecilere diplomalarını verdi.
10 Kasım 2017 Cuma günü düzenlenecek olan Alaaddin Club Diploma töreninde, dünya starı, şarkıcı Otilia özel konuğumuz olacaktır.
WSKF Dünya Karate Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonlar Şampiyonu Alaaddin Şahintekin, Survivor All Star finali ile ilgili tahminlerde bulundu.
27 MART CUMA GÜNÜ DİPLOMA TÖRENİMİZE DÜNYA ŞAMPİYONU Yıldız Aras & KARATE FEDERASYONU BAŞKANI Esat Delihasan DAVETLİDİR.

Cüneyt Arkın Hayranlığından Şampiyonluğa

Alaaddin Club'ta İmza Günü

Alaaddin Club'ta Muay Thai Dersleri

Alaaddin Şahintekin +84 Kg.'da 2. Oldu