HABERTÜRK

HABERTÜRK

Türkiye'yi ve Türkleri, Balkanlardan Avrupa'ya, Ortadoğu'dan Uzakdoğu'ya onlarca ülkede temsil eden ve şampiyonluklarla buluşturan Alaaddin Şahintekin'i başarıya taşıyan hayat hikayesi, Türk sinema tarihinden bir kesit gibi.

Çocukluk yıllarında taşındıkları mahallede çevrilen Cüneyt Arkın filminden etkilenince karate yapmaya karar veren bugünün Şampiyonlar Şampiyonu Alaaddin Şahintekin, kökleri Horasan üzerinden göç eden Türklere uzanan bir ailenin mensubu. Dönemin en iyi üstatlarından eğitim aldığını ifade eden ünlü dövüş ustası, camiada ve kendi adını taşıyan spor salonlarında eğitim gören öğrencileri arasında "Kod Adı Başarı" unvanıyla anılıyor.

Kadın Tacizlerine Tedbir

Karate hakkındaki görüşlerini ve kendi üslubuyla olgunlaştırarak sunduğu dövüş sporu felsefesini www.sahintekin.com web sitesi üzerinden sporseverlerle paylaşan, bu konuda çeşitli kurumlara ve kişilere profesyonel danışmanlık desteği ile özel antrenörlük hizmeti veren Şahintekin, kadınların son dönemlerde uğradığı tacizlere önlem olarak da, sosyal sorumluluk projesi kapsamında özellikle üniversiteler bünyesinde savunma sanatları ve beden dili konulu eğitim gerçekleştirmeyi hedeflediğini belirtiyor.

Ülkemize onlarca, altın, gümüş, bronz madalya kazandıran şampiyon, 1990 yılında ucu kalıcı bilinç kaybı riskine varan bir de büyük kaza atlatmış.


Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Diploma Töreni için kulübümüze geldi. 25 Haziran 2018 Pazartesi.
Ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Alaadin Clup Diploma töreninde genç karatecilere diplomalarını verdi.
10 Kasım 2017 Cuma günü düzenlenecek olan Alaaddin Club Diploma töreninde, dünya starı, şarkıcı Otilia özel konuğumuz olacaktır.
WSKF Dünya Karate Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonlar Şampiyonu Alaaddin Şahintekin, Survivor All Star finali ile ilgili tahminlerde bulundu.
27 MART CUMA GÜNÜ DİPLOMA TÖRENİMİZE DÜNYA ŞAMPİYONU Yıldız Aras & KARATE FEDERASYONU BAŞKANI Esat Delihasan DAVETLİDİR.

Cüneyt Arkın Hayranlığından Şampiyonluğa

Alaaddin Club'ta İmza Günü

Alaaddin Club'ta Muay Thai Dersleri

Alaaddin Şahintekin +84 Kg.'da 2. Oldu